2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding voor het ontwerpen, bedrukken en leveren van (gepersonaliseerde) Promotionele Artikelen.
Beschreibung: VISTA college is voornemens één (1) raamovereenkomst af te sluiten met één (1) opdrachtnemer, die als partner meedenkt over innovatieve en duurzame (gepersonaliseerde) promotieartikelen. De beoogde ingangsdatum van deze overeenkomst is 1 oktober 2025 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar waarna de raamovereenkomst nog tweemaal (2) met één (1) jaar verlengd kan worden (2+1+1). De geraamde waarde van de raamovereenkomst is € 450.000,- exclusief BTW. VISTA college is gerechtigd de raamovereenkomst te beëindigen als deze voor het einde van de overeengekomen contractduur de genoemde maximale waarde aan opdrachten in het kader van deze raamovereenkomst heeft besteed. Als VISTA college van deze mogelijkheid gebruik maakt, is VISTA college geen kosten of schadevergoeding verschuldigd aan opdrachtnemer/leverancier. Daar een raamovereenkomst geen afnameverplichting kent, kan inschrijver in het kader van afname geen rechten ontlenen aan de geraamde waarde.
Interne Kennung: ENO.2024.INK.4
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Promotionele artikelen
Beschreibung: VISTA college is voornemens één (1) raamovereenkomst af te sluiten met één (1) opdrachtnemer, die als partner meedenkt over innovatieve en duurzame (gepersonaliseerde) promotieartikelen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.