2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU aanbesteding Touchscreens Stichting Quadraten
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het leveren van AV middelen (Touchscreens) inclusief toebehoren; - Het demonteren (inclusief afvoeren), plaatsen, installeren en monteren van de AV middelen; - Het ondersteunen en verhuizen van de AV middelen; - Het geven van gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies / training en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie. - MDM beheer Touchscreens (Centraal beheer) Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 2023-TOUCH3108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Touchscreens
Beschreibung: Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Quadraten wil met een drietal Opdrachtnemers een raamovereenkomst sluiten voor de duur van twee vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de overeenkomst nog 2 keer te verlengen met één jaar.