784183-2023 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy produktów leczniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są dostawy produktów leczniczych zwanego zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie jest podzielone na 76 pakietów
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 1
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowy towar powyżej wartości zamówienia podstawowego. Wartość zamówień w ramach prawa opcji nie będzie przekraczała 20 % całkowitej wartości przedmiotu umowy brutto dla zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 2
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 3
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 4
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 5
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 6
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 7
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 8
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 9
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 10
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 11
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 12
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 13
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 14
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 15
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 16
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 17
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 18
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 19
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 20
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 21
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 21
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 22
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 23
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 23
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 24
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 24
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 25
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 25
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 26
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 26
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 27
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 27
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 28
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 28
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 29
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 29
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 30
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 30
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 31
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 31
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 32
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 32
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 33
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 33
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 34
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 34
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 35
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 35
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 36
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 36
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 37
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 37
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 38
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 38
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 39
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 39
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 40
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 40
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 41
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 41
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 42
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 42
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 43
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 43
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 44
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 44
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 45
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 45
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 46
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 46
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 47
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 47
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 48
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 48
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 49
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 49
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 50
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 50
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 51
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 51
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 52
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 52
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 53
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 53
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 54
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 54
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 55
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 55
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 56
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 56
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 57
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 57
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 58
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 58
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 59
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 59
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 60
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 60
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 61
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 61
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 62
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 62
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 63
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 63
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 64
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 64
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 65
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 65
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 66
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 66
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 67
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 67
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 68
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 68
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 69
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 69
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 70
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 70
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 71
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 71
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 72
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 72
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 73
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 73
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 74
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 74
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 75
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 75
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 76
Interne Kennung: 150/PN/ZP/D/2023 - Część nr 76