See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociaal beheer zorgverdieping
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit het leveren van een integraal team die als opdracht heeft het managen van de woonvoorziening Charloise Lagedijk 951, specifiek de zorgverdieping op de begaande grond.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000