See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa edukacyjna polegająca na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie pn.: „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie pn.: „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Vorherige Bekanntmachung: 658712-2025
Interne Kennung: CP-24-1380/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Autoimmunologiczne choroby tarczycy u dzieci; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 4177.52; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 4616
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Część nr 5; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Choroby oczu u dzieci; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 2088.76; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2308
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Część nr 6; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Cukrzyca u dzieci; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Część nr 15; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Kłębuszkowe zapalenie nerek; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 4177.52; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 4616
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Beschreibung: Część nr 26; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Stany nagłe w onkologii; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Beschreibung: Część nr 27; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wady postawy; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 2088.76; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2308
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Beschreibung: Część nr 29; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wrodzona niedoczynność tarczycy; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 4177.52; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 4616
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Beschreibung: Część nr 32; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wskazania do przeszczepiania szpiku i narządów; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 2088.76; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2308
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Beschreibung: Część nr 33; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wybrane zagadnienia z immunologii klinicznej; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 12532.56; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 13848
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35
Beschreibung: Część nr 35; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zaburzenia rozwoju płci, aktualne wytyczne w diagnostyce i postępowaniu; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 8355.04; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 9232
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37
Beschreibung: Część nr 37; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zakrzepica; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 522.19; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 577
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42
Beschreibung: Część nr 42; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zaburzenia napadowe padaczkowe i niepadaczkowe u dzieci ; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 12532.56; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 13848
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43
Beschreibung: Część nr 43; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zespół nerczycowy; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 7310.66; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 8078
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44
Beschreibung: Część nr 44; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Schorzenia układu sercowo-naczyniowego w opiece paliatywnej; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45
Beschreibung: Część nr 45; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Ostra biegunka u dzieci - aktualne wytyczne postępowania; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 12532.56; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 13848
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46
Beschreibung: Część nr 46; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane choroby metaboliczne u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Badania przesiewowe noworodków w zakresie wrodzonych chorób metabolicznych; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47
Beschreibung: Część nr 47; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane choroby metaboliczne u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Diagnostyka wrodzonych chorób metabolicznych; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 2088.76; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2308
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48
Beschreibung: Część nr 48; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane choroby metaboliczne u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Kiedy podejrzewać wrodzoną chorobę metaboliczną?; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 2088.76; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2308
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49
Beschreibung: Część nr 49; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane choroby metaboliczne u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie wrodzonych chorób metabolicznych; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 2088.76; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2308
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50
Beschreibung: Część nr 50; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane choroby metaboliczne u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Lizosomalne choroby spichrzeniowe; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 2088.76; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2308
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51
Beschreibung: Część nr 51; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane choroby metaboliczne u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Przypadki kliniczne ; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 4177.52; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 4616
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52
Beschreibung: Część nr 52; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane choroby metaboliczne u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wrodzone choroby metaboliczne – definicja, podział, patomechanizm; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53
Beschreibung: Część nr 53; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane choroby metaboliczne u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wrodzone choroby metaboliczne o typie intoksykacji; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54
Beschreibung: Część nr 54; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane choroby metaboliczne u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wrodzone zaburzenia metabolizmu energetycznego; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55
Beschreibung: Część nr 55; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży"; Temat zajęć dydaktycznych: Badanie psychiatryczne dziecka ; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 2610.95; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2885
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56
Beschreibung: Część nr 56; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży"; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w zaburzeniach przebiegających pod postacią somatyczną; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 2610.95; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2885
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57
Beschreibung: Część nr 57; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Przekazywanie trudnych informacji rodzicom; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 6266.28; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 6924
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58
Beschreibung: Część nr 58; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie żywieniowe w pediatrycznej opiece paliatywnej; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 59
Beschreibung: Część nr 59; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Od kwalifikacji do naturalnej śmierci - aspekty kliniczne i formalno-prawne pediatrycznej opieki paliatywnej; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60
Beschreibung: Część nr 60; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Perinatalna opieka paliatywna; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 6266.28; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 6924
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 61
Beschreibung: Część nr 61; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady, organizacja i standardy pediatrycznej opieki paliatywnej; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 6266.28; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 6924
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 62
Beschreibung: Część nr 62; Realizator kursu: Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Gerontokardiologii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka nad pacjentem geriatrycznym" ; Temat zajęć dydaktycznych: Całościowa ocena geriatryczna w warunkach POZ; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1566.57; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1731
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 63
Beschreibung: Część nr 63; Realizator kursu: Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Gerontokardiologii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka nad pacjentem geriatrycznym" ; Temat zajęć dydaktycznych: Upadki - diagnostyka, formy terapii; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1566.57; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1731
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0067
Titel: Część nr 67
Beschreibung: Część nr 67; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej CMKP; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Epidemiologia nowotworów złośliwych w Polsce; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Część nr 68
Beschreibung: Część nr 68; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej CMKP; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy chirurgii onkologicznej; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Część nr 69
Beschreibung: Część nr 69; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej CMKP; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy patologii nowotworów; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Część nr 70
Beschreibung: Część nr 70; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej CMKP; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rak trzustki; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Część nr 71
Beschreibung: Część nr 71; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej CMKP; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady skojarzonego leczenia nowotworów; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Część nr 72
Beschreibung: Część nr 72; Realizator kursu: Klinika Psychiatrii CMKP; Tytuł kursu: "Psychiatria sądowa i opiniowanie sądowo-psychiatryczne (2023). Psychiatria sądowa i orzecznictwo sądowo-psychiatryczne (2014)." ; Temat zajęć dydaktycznych: Opiniowanie w sprawach nieletnich; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 6266.28; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 6924
Interne Kennung: Część nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Część nr 73
Beschreibung: Część nr 73; Realizator kursu: Klinika Psychiatrii CMKP; Tytuł kursu: "Psychiatria sądowa i opiniowanie sądowo-psychiatryczne (2023). Psychiatria sądowa i orzecznictwo sądowo-psychiatryczne (2014)." ; Temat zajęć dydaktycznych: Opiniowanie w sprawach nieletnich - ćwiczenia; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 6266.28; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 6924
Interne Kennung: Część nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Część nr 74
Beschreibung: Część nr 74; Realizator kursu: Klinika Urologii CMKP; Tytuł kursu: "Urologia onkologiczna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie systemowe w urologii onkologicznej; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 1044.38; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1154
Interne Kennung: Część nr 74