784222-2025 - Ergebnis
Polen – Parkuhren – Dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do parkomatów firmy: Część 1: PARKEON model STRADA, Część 2: AD.EL SRL Spazio Evo.s-2.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych części zamiennych do parkomatów firmy: Część 1: PARKEON model STRADA, Część 2: AD.EL SRL Spazio Evo.s-2.
Beschreibung1. Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do parkomatów firmy PARKEON model STRADA oraz do parkomatów firmy AD.EL SRL Spazio Evo.s-2. b) Zamówienie podzielone jest na 2 części, tj. dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do parkomatów firmy: Część 1: PARKEON model STRADA, Część 2: AD.EL SRL Spazio Evo.s-2, c) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących załączników: - Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 2 (odrębnie dla każdej Części), - Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5 (odrębnie dla każdej Części), - Tabela cenowa - załącznik nr 6 (odrębnie dla każdej Części), d) W przypadku wystąpienia w którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia produkty można zastąpić równoważnymi. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna takie rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. Za rozwiązania równoważne nie można uznać rozwiązania identycznego (tożsamego), a jedynie takie, które w porównywanych cechach wskazuje dokładnie tą samą lub bardzo zbliżoną wartość użytkową. Poprzez wskazanie nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat czy systemów odniesienia Zamawiający miał na celu określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów, i tym podobnych. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania, e) Wymagany okres gwarancji na przedmiot umowy (dla każdej Części): Minimalny okres gwarancji wynosi 12 miesięcy. Maksymalny okres gwarancji wynosi 18 miesięcy, 2. Termin realizacji: 30 dni od zawarcia umowy (dla każdej Części). 3. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności związane z realizacją zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung572277-2025
Interne Kennung15/VIII/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa fabrycznie nowych części zamiennych do parkomatów firmy: Część 1: PARKEON model STRADA
Beschreibung1. Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do parkomatów firmy PARKEON model STRADA, b) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących załączników: - Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 2, - Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5, - Tabela cenowa - załącznik nr 6, c) Wymagany okres gwarancji na przedmiot umowy: Minimalny okres gwarancji wynosi 12 miesięcy. Maksymalny okres gwarancji wynosi 18 miesięcy. 2. Termin realizacji: 30 dni od zawarcia umowy.
Interne Kennung15/VIII/2025 Część 1: PARKEON model STRADA
LosLOT-0002
TitelDostawa fabrycznie nowych części zamiennych do parkomatów firmy: Część 2: AD.EL SRL Spazio Evo.s-2
Beschreibung1. Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do parkomatów firmy AD.EL SRL Spazio Evo.s-2, b) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących załączników: - Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 2, - Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5, - Tabela cenowa - załącznik nr 6, c) Wymagany okres gwarancji na przedmiot umowy: Minimalny okres gwarancji wynosi 12 miesięcy. Maksymalny okres gwarancji wynosi 18 miesięcy. 2. Termin realizacji: 30 dni od zawarcia umowy.
Interne Kennung15/VIII/2025 - Część 2: AD.EL SRL Spazio Evo.s-2