2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa dwóch instalacji fotowoltaicznych z magazynem energii na terenie oczyszczalni ścieków w Raciborzu przy ul. Wodnej 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule ”zaprojektuj i wybuduj” budowy instalacji fotowoltaicznej o sumarycznej mocy 318,16kWp wraz z magazynem energii o pojemności 100kWh na terenie oczyszczalni ścieków w Raciborzu.
Interne Kennung: ZD/D_08/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa dwóch instalacji fotowoltaicznych z magazynem energii na terenie oczyszczalni ścieków w Raciborzu przy ul. Wodnej 19”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule ”zaprojektuj i wybuduj” budowy instalacji fotowoltaicznej o sumarycznej mocy 318,16kWp wraz z magazynem energii o pojemności 100kWh na terenie oczyszczalni ścieków. Budowa polegać będzie na montażu na gruncie modułów fotowoltaicznych podzielonych na dwie sekcje. Zakres zamówienia obejmuje 2 etapy tj.: Etap I – projektowanie: • Wykonanie kompletnej i szczegółowej – wielobranżowej (schematy w wykonaniu wielokreskowym) dokumentacji projektowej w zakresie zgodnym z wymaganiami zawartymi w programie funkcjonalno-użytkowym; • Uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń i uzgodnień wymaganych prawem; • Zatwierdzenie dokumentacji projektowej przez Zamawiającego; • Sporządzenie na rzecz Zamawiającego kompletnego wniosku o wydanie pozwolenia na budowę; • Uzyskanie na rzecz Zamawiającego ostatecznej i niezaskarżalnej przed sądami administracyjnymi decyzji udzielającej pozwolenia na budowę. Całość prac projektowych nie może przekroczyć 5% wartości zadania. Etap II - wykonanie wszystkich robót budowlanych: • Dostawę niezbędnych urządzeń i materiałów; • Zgłoszenie rozpoczęcia prac budowlanych w PINB oraz prowadzenie dziennika budowy; • Wykonanie robót budowlanych i montażowych na podstawie zatwierdzonej przez Zamawiającego oraz właściwy organ administracji architektoniczno-budowlanej dokumentacji projektowej zgodnie z zasadami wiedzy technicznej; • Sprawowanie nadzoru autorskiego w okresie wykonywania robót na podstawie opracowanej dokumentacji wykonawczej; • Przygotowanie kompletnej dokumentacji potrzebnej do przyłączenia instalacji do sieci elektroenergetycznej i zgłoszenie wykonanych robót do przedsiębiorstwa energetycznego; • Przeprowadzenie wymaganej procedury odbiorowej instalacji; • Zgłoszenie zakończenia prac w PINB, • Wykonanie dokumentacji powykonawczej. Zakres zamówienia obejmuje załatwienie wszelkich spraw formalno-prawnych związanych z powyższym zadaniem. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia opisane są w programie funkcjonalno-użytkowym (załącznik nr 10 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 9 do SWZ).
Interne Kennung: ZS/D_08/25