2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa macierzy blokowych posiadanych przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie dysków SSD oraz modułów wraz z montażem i zapewnieniem usług gwarancyjnych oraz szkolenie on-line dla 6 administratorów
Interne Kennung: I.261.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Możliwość zastosowania przepisu art.138 ust.2 pkt.2 ustawy Pzp, tj. skrócenie terminu składania ofert do 15 dni uzasadnia przedmiot zamówienia, dotyczący dostawy takiego rodzaju urządzeń, które nie utrudniają wyceny Wykonawcom zajmującym się jego sprzedażą. Natomiast charakter dostaw objętych niniejszym postępowaniem, wymaga co najmniej kilkutygodniowego terminu, a ze względu na zbliżający się koniec roku kalendarzowego, obserwujemy znaczące ograniczenia w dostępności zarówno zasobów ludzkich, jak i materiałowych. Wiele podmiotów kończy realizację budżetów rocznych, co wpływa na obciążenie dostawców i producentów oraz wydłużenie terminów realizacji. Skrócenie terminu składania ofert pozwoli na wcześniejsze rozpoczęcie wdrożenia, co ma kluczowe znaczenie dla zachowania harmonogramu, rozliczenia budżetu oraz umacnia zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych apelacji gdańskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa macierzy blokowych użytkowanych przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku. Na przedmiot zamówienia składa się dostawa wraz z montażem: - Dysków SSD – 60 szt. - Modułów 25Gb – 8 st. Przeprowadzenie szkolenia HCIE-P Storage – dla 6 administratorów