2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania - "Budowa budynku Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Warszawskiej" wraz z nadzorem autorskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego – „Budowa budynku Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Warszawskiej” wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych zgodnie z wykonaną dokumentacją projektowo - kosztorysową. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie wykonać kompleksową, wielobranżową dokumentację projektowo - kosztorysową dla budowy budynku Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Warszawskiej zawierającą: 1) koncepcję architektoniczno – budowlaną z wizualizacją 3D wraz z ogólną wyceną kosztów realizacji inwestycji przeprowadzoną za pomocą przybliżonych wskaźników rynkowych pozwalających ocenić ponoszone koszty w przypadku zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, w ilości 4 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 2) projekt budowlany z niezbędnymi uzgodnieniami umożliwiającymi uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę na rzecz Zamawiającego, w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, zawierający; - projekt zagospodarowania terenu; - projekt architektoniczno - budowlany; - projekt techniczny; 3) projekty wykonawcze – jako rozwinięcie i uszczegółowienie projektu budowlanego; w zakresie i stopniu dokładności niezbędnym do sporządzenia przedmiaru robót i kosztorysu inwestorskiego a także w stopniu umożliwiającym przygotowanie oferty przez Wykonawcę oraz prawidłową realizację robót budowlanych. Projekt należy sporządzić o takim stopniu szczegółowości, aby było możliwe wykonanie robót budowlanych bez dodatkowych opracowań, w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, zawierający m.in.: - projekty wykonawcze dla wszystkich branż - opracowanie wizualizacji holu głównego, sali rozpraw, gabinetu prezesa, pokoju sędziowskiego, - rysunki detali w zakresie wynikającym z potrzeb, - schematy instalacyjne, - projekt aranżacji i wyposażenia wnętrz wraz z kompletnym wyposażeniem stałym i ruchomym obiektu oraz oznakowaniem poszczególnych pomieszczeń, - projekt akustyki - w zakresie 48-2024 Page 2/17 ochrony przeciwdźwiękowej i akustyki dla wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń m. in. sale rozpraw, pomieszczenia kierownictwa sądu, sali konferencyjnej, holu głównego. Zakres opracowania obejmuje wytyczne branżowe, dobór materiałów wykończeniowych, ustrojów akustycznych i rozwiązań mających na celu wygłuszenie pomieszczenia w możliwie jak największym stopniu względem istniejących warunków. 4) przedmiar robót pozwalający wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych oraz na złożenie oferty w formie kosztorysu ofertowego dla wszystkich branż w ilości 2 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 5) kosztorys inwestorski (szczegółowy i uproszczony), sporządzony w oparciu o przedmiar robót będący dla Zamawiającego podstawą do oszacowania wartości zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych w ilości 2 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 6) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (ogólne i szczegółowe) dla każdej branży - w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 7) informację dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) – w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarze w formie elektronicznej, 8) dokumentację geotechniczno - inżynierską, w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 9) operat wodnoprawny lub decyzję pozwolenia wodnoprawnego na odprowadzenie wód deszczowych (jeśli będzie wymagane przy zastosowanych rozwiązaniach projektowych), w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 10) operat środowiskowy lub ostateczną decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach, na realizację przedsięwzięcia (opcjonalnie – jeżeli będzie wymagana), w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 11) Program Inwestycji w skład którego wchodzą: - Wartość Kosztorysowa Inwestycji – WKI wraz ze Zbiorczym Zestawieniem Kosztów – ZZK wg kosztorysów inwestorskich, - Harmonogram Rzeczowo Finansowy, w ilości 2 egzemplarze w formie papierowej oraz 2 egzemplarze w formie elektronicznej Przedmiotem zamówienia jest również sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie realizowanych robót od dnia przekazania placu budowy Wykonawcy robót do dnia podpisania protokołu końcowego odbioru robót i uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku. Wymagania dotyczące usług projektowych będących przedmiotem zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do OPiW.
Interne Kennung: ZP.261.6.2024
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego – „Budowa budynku Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Warszawskiej” wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego – „Budowa budynku Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Warszawskiej” wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych zgodnie z wykonaną dokumentacją projektowo - kosztorysową. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie wykonać kompleksową, wielobranżową dokumentację projektowo - kosztorysową dla budowy budynku Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Warszawskiej zawierającą: 1) koncepcję architektoniczno – budowlaną z wizualizacją 3D wraz z ogólną wyceną kosztów realizacji inwestycji przeprowadzoną za pomocą przybliżonych wskaźników rynkowych pozwalających ocenić ponoszone koszty w przypadku zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, w ilości 4 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 2) projekt budowlany z niezbędnymi uzgodnieniami umożliwiającymi uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę na rzecz Zamawiającego, w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, zawierający; - projekt zagospodarowania terenu; - projekt architektoniczno - budowlany; - projekt techniczny; 3) projekty wykonawcze – jako rozwinięcie i uszczegółowienie projektu budowlanego; w zakresie i stopniu dokładności niezbędnym do sporządzenia przedmiaru robót i kosztorysu inwestorskiego a także w stopniu umożliwiającym przygotowanie oferty przez Wykonawcę oraz prawidłową realizację robót budowlanych. Projekt należy sporządzić o takim stopniu szczegółowości, aby było możliwe wykonanie robót budowlanych bez dodatkowych opracowań, w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, zawierający m.in.: - projekty wykonawcze dla wszystkich branż - opracowanie wizualizacji holu głównego, sali rozpraw, gabinetu prezesa, pokoju sędziowskiego, - rysunki detali w zakresie wynikającym z potrzeb, - schematy instalacyjne, - projekt aranżacji i wyposażenia wnętrz wraz z kompletnym wyposażeniem stałym i ruchomym obiektu oraz oznakowaniem poszczególnych pomieszczeń, - projekt akustyki - w zakresie ochrony przeciwdźwiękowej i akustyki dla wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń m. in. sale rozpraw, pomieszczenia kierownictwa sądu, sali konferencyjnej, holu głównego. Zakres opracowania obejmuje wytyczne branżowe, dobór materiałów wykończeniowych, ustrojów akustycznych i rozwiązań mających na celu wygłuszenie pomieszczenia w możliwie jak największym stopniu względem istniejących warunków. 4) przedmiar robót pozwalający wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych oraz na złożenie oferty w formie kosztorysu ofertowego dla wszystkich branż w ilości 2 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 5) kosztorys inwestorski (szczegółowy i uproszczony), sporządzony w oparciu o przedmiar robót będący dla Zamawiającego podstawą do oszacowania wartości zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych w ilości 2 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 6) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (ogólne i szczegółowe) dla każdej branży - w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 7) informację dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) – w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarze w formie elektronicznej, 8) dokumentację geotechniczno - inżynierską, w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 9) operat wodnoprawny lub decyzję pozwolenia wodnoprawnego na odprowadzenie wód deszczowych (jeśli będzie wymagane przy zastosowanych rozwiązaniach projektowych), w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 10) operat środowiskowy lub ostateczną decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach, na realizację przedsięwzięcia (opcjonalnie – jeżeli będzie wymagana), w ilości 6 egzemplarzy w formie papierowej oraz 2 egzemplarzy w formie elektronicznej, 11) Program Inwestycji w skład którego wchodzą: - Wartość Kosztorysowa Inwestycji – WKI wraz ze Zbiorczym Zestawieniem Kosztów – ZZK wg kosztorysów inwestorskich, - Harmonogram Rzeczowo Finansowy, w ilości 2 egzemplarze w formie papierowej oraz 2 egzemplarze w formie elektronicznej Przedmiotem zamówienia jest również sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie realizowanych robót od dnia przekazania placu budowy Wykonawcy robót do dnia podpisania protokołu końcowego odbioru robót i uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku. Wymagania dotyczące usług projektowych będących przedmiotem zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do OPiW.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen