See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa elementów mikrofalowych w podziale na 4 części”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów mikrofalowych w podziale na 4 części zgodnie z Tom III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla danej części. 1. Trzyportowy izolator mikrofalowy 2. Czteroportowy izolator mikrofalowy 3. Aktywne elementy toru mikrofalowego dla dla ciepłych wyrzutni elektronów: dzielnik mocy 3 szt., przesuwnik fazy 2 szt., obciążenie wodne 2 szt. 4. Trzyportowy cyrkulator mikrofalowy 3,9 GHz
Interne Kennung: EZP.270.79.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711422 Mikrowellenausstattung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 1. Trzyportowy izolator mikrofalowy
Beschreibung: 1. Trzyportowy izolator mikrofalowy - szczegółowy opis Tom III SWZ
Interne Kennung: EZP.270.79.2025 cz. 1
Los: LOT-0007
Titel: Czteroportowy izolator mikrofalowy
Beschreibung: Czteroportowy izolator mikrofalowy - szczegółowy opis Tom III SWZ
Interne Kennung: EZP.270.79.2025 cz. 2
Los: LOT-0008
Titel: Aktywne elementy toru mikrofalowego dla ciepłych wyrzutni elektronów: dzielnik mocy 3 szt., przesuwnik fazy 2 szt., obciążenie wodne 2 szt.
Beschreibung: Aktywne elementy toru mikrofalowego dla ciepłych wyrzutni elektronów: dzielnik mocy 3 szt., przesuwnik fazy 2 szt., obciążenie wodne 2 szt. - szczegółowy opis Tom III SWZ
Interne Kennung: EZP.270.79.2025 cz. 3
Los: LOT-0009
Titel: Trzyportowy cyrkulator mikrofalowy 3,9 GHz
Beschreibung: Trzyportowy cyrkulator mikrofalowy 3,9 GHz - szczegółowy opis Tom III SWZ
Interne Kennung: EZP.270.79.2025 cz. 4