2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: Een schoonmaakdienstverlening voor het museumgebouw, inclusief kantoren en het depot Het museumgebouw, inclusief kantoren, omvat 15.000 m2 en het depot 1.689 m2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste