2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Zagórz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach położonych na terenie Gminy Zagórz, na których zamieszkują mieszkańcy (budynki mieszkalne jednorodzinne i wielolokalowe) do Instalacji Komunalnej – Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawarty został w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: PZP.271.22.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001