See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi masowej wysyłki SMS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi, poprzez udostępnienie Zamawiającemu Platformy, dostępnej poprzez sieć Internet, umożliwiającej indywidualne i masowe wysyłanie SMS do abonentów sieci komórkowych i sieci stacjonarnych oferujących funkcjonalność obsługi (wysyłki) SMS oraz umożliwiającej odbieranie wiadomości SMS Zwrotnych (Usługa). 2. Szczegółowe warunki realizacji oraz Warunki Techniczne Usługi zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: POST/PGE/SYS/DZ/00187/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe aspekty procedury zawarte są w SWZ dostępnym pod adresem https://swpp2.gkpge.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi, poprzez udostępnienie Zamawiającemu Platformy, dostępnej poprzez sieć Internet, umożliwiającej indywidualne i masowe wysyłanie SMS do abonentów sieci komórkowych i sieci stacjonarnych oferujących funkcjonalność obsługi (wysyłki) SMS oraz umożliwiającej odbieranie wiadomości SMS Zwrotnych.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa Opcji. Szczegóły dotyczące Opcji zostały opisane w § 3 Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.