2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkverzekering gemeente Heerenveen
Beschreibung: Het betreft een Wagenparkverzekering. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wagenparkverzekering t.b.v. gemeente Heerenveen
Beschreibung: De gemeente Heerenveen wenst een Wagenparkverzekering ten behoeve van de bedrijfswagens aan te gaan. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 2 jaar met een wederzijdse optionele verlenging van vier maal twaalf maanden.