See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, Piasecznie i Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, Piasecznie i Krakowie.
Interne Kennung: F2/7/2024/ZP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, Al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa.
Beschreibung: Wymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Piasecznie, ul. Okulickiego 5E, 05-500 Piaseczno.
Beschreibung: Wymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1B do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Krakowie, ul. Zabłocie 39, 30-701 Kraków.
Beschreibung: Wymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1C do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, ul. Krakowiaków 53, 02-255 Warszawa.
Beschreibung: Wymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1D do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, ul. Konstruktorska 6, 02-673 Warszawa.
Beschreibung: Wymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1E do SWZ.
Interne Kennung: Część 5