2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚSPORY ENERGIÍ V PROVOZOVNĚ EUROLOGIS – chlazení a vytápění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce strojního chlazení a navazujících technologických částí v objektech: SO.01 MRAZIRNY a SO.05 VÝROBNÍ OBJEKT, a dále rekonstrukce ústředního vytápění v objektech: SO.05 VÝROBNÍ OBJEKT a SO.03 VRÁTNICE, rámci projektu ÚSPORY ENERGIÍ V PROVOZOVNĚ EUROLOGIS. Podrobné požadavky Zadavatele jsou uvedeny v ZD a jejích přílohách.
Interne Kennung: VŘ 2 - chlazení a vytápění
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001