784563-2023 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Implantate – Dostawa implantów ortopedycznych, chirurgicznych oraz osprzętu na potrzeby kliniki Ortopedii Dziecięcej i Onkologii Narządu Ruchu oraz Kliniki Chirurgii Ręki SPSK nr 1 PUM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych, chirurgicznych oraz osprzętu na potrzeby kliniki Ortopedii Dziecięcej i Onkologii Narządu Ruchu oraz Kliniki Chirurgii Ręki SPSK nr 1 PUM
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówenia został określony w załaczniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: ZP-261-104/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw do złamań dalszego końca kości promieniowej i zestaw do złamań dystalnej cz. kości łokciowej
Beschreibung: szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zestaw do wykonywania kostnych zespoleń w zakresie chirurgii ręki, płytki do zespoleń kości
Interne Kennung: pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Implanty do zaopatrywania uszkodzeń stawu barkowego
Interne Kennung: pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zestaw do korekcji skoliozy z dostępu tylnego oparty na średnicy 6.0 mm
Interne Kennung: pakiet Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Implanty do artrodezy stawów stopy, osteotomii kości śródstopia w części dalszej i bliższych, osteotomii paliczków. Implanty do artrodezy paliczków, kości stępu i kości śródstopia
Interne Kennung: pakiet Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Implanty do zaopatrywania uszkodzeń łąkotek
Interne Kennung: pakiet Nr 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: pakiet Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: System płytek do zespolenia kości
Interne Kennung: pakiet Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Płytki rekonstrukcyjne, płytki rekonstrukcyjne do mostka, poprzeczki
Interne Kennung: pakiet Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Płytki do osteotomii i złamań
Interne Kennung: pakiet Nr 11