See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup stanowiska do oznaczania leków i ich metabolitów w różnych matrycach biologicznych (osocze, ślina, włosy)
Beschreibung: Zakup stanowiska do oznaczania leków i ich metabolitów w różnych matrycach biologicznych (osocze, ślina, włosy) w projekcie FERS.04.15-IP.07-0006/24 „Opracowanie i realizacja specjalistycznych programów diagnozy i leczenia zaburzeń psychicznych”.
Vorherige Bekanntmachung: 629489-2025
Interne Kennung: DZP/PN/55/116/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zautomatyzowany system do przygotowywania próbek z wyposażeniem
Beschreibung: Zautomatyzowany system do przygotowywania próbek z wyposażeniem (statywy na różne typy probówek)
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Stacja do odparowywania prób 96 dual
Beschreibung: Stacja do odparowywania prób 96 dual (płytki)
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Generator azotu
Beschreibung: Generator azotu szt.2
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Wirówka z chłodzeniem
Beschreibung: Wirówka z chłodzeniem z wymiennymi rotorami
Interne Kennung: Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: Zamrażarka głębokiego mrożenia, Zamrażarka, Lodówka
Beschreibung: Zamrażarka głębokiego mrożenia -86oC 360 l, Zamrażarka – 40oC, Lodówka
Interne Kennung: Pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: Termostat blokowy z wytrząsaniem i chłodzeniem,Termoblok na probówki,
Beschreibung: Termostat blokowy z wytrząsaniem i chłodzeniem, Termoblok na probówki 15 ml (8x15), Termoblok na 24 probówki reakcyjne 1.5 (zawiera transfer 1.5/2.0 ml, Termoblok na 24 probówki reakcyjne 2.0 ml
Interne Kennung: Pakiet VI
Los: LOT-0007
Titel: Zmywarka
Beschreibung: Zmywarka
Interne Kennung: Pakiet VII
Los: LOT-0008
Titel: Czytnik kodów
Beschreibung: Czytnik kodów, Drukarka do etykiet, Program do drukarki etykiet (możliwość wykonania etykiet o różnych wymiarach)
Interne Kennung: Pakiet VIII
Los: LOT-0009
Titel: Myjka ultradźwiekowa
Beschreibung: Myjka ultradźwiekowa
Interne Kennung: Pakiet IX