2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkovací dům Eliška v Nymburce – zhotovitel PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (včetně poskytnutí licence), výkazu výměr a rozpočtu, zajištění vydání společného povolení, zpracování dokumentace pro provedení stavby vč. podrobného soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a jeho ocenění („DPS“), poskytnutí potřebné součinnosti při přípravě a realizaci zadávacího řízení na zhotovitele stavby „Parkovací dům Eliška v Nymburce – zhotovitel PD“ a při vlastní realizaci stavby pak výkon činnosti autorského dozoru.
Interne Kennung: PD Eliška
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001