2. Verfahren
Verfahren
Titel: ”Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Lubraniec”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbiór, transport i zagospodarowywanie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) tj. pozostałości po segregacji, segregowanych oraz z objazdowej zbiórki odpadów) ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych. 2) Odbiór, transport i zagospodarowywanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 3) Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych w nieuszkodzone, w dobrym stanie techniczno-użytkowo-sanitarnym pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. 4) Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej w worki do selektywnego zbierania czterech frakcji odpadów komunalnych. 5) Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych wielolokalowych w nieuszkodzone, w dobrym stanie techniczno-użytkowo-sanitarnym pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz bioodpady. 6) Wyposażenie wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości zamieszkałych, których właścicielem jest Gmina Lubraniec w urządzenia do selektywnego zbierania popiołu . 7) Utworzenie na terenie Gminy Lubraniec 33 punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych tak zwanych „gniazd” i wyposażenie ich w komplety nieuszkodzonych, w dobrym stanie techniczno-użytkowo-sanitarnym pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych. 8) Wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w pojemniki do: selektywnego zbierania czterech frakcji odpadów komunalnych (papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, pojemnik na bioodpady), pojemnik do gromadzenia igieł i strzykawek pochodzących z gospodarstw domowych, pojemnik na przeterminowane leki, pojemnik na magnetyczne i optyczne nośniki informacji, pojemnik na elementy usunięte ze zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, pojemnik na tekstylia i odzież. 9) Wyposażenie placówek oświatowych wskazanych przez Zamawiającego oraz Urząd Miejski w Lubrańcu w pojemniki na zbieranie zużytych baterii.
Interne Kennung: ZP.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Lubraniec. 1) Odbiór, transport i zagospodarowywanie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) tj. pozostałości po segregacji, segregowanych oraz z objazdowej zbiórki odpadów) ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych. 2) Odbiór, transport i zagospodarowywanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się obecnie w Lubrańcu na terenie Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubrańcu ul. Słowackiego 22. Zamawiający informuje, że zamierza zmienić lokalizację Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na miejscowość Kolonia Piaski 26. Wykonawca będzie zobowiązany odbierać odpady z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 3) Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych w nieuszkodzone, w dobrym stanie techniczno – użytkowo - sanitarnym pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. 4) Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej w worki do selektywnego zbierania czterech frakcji odpadów komunalnych. 5) Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych wielolokalowych w nieuszkodzone, w dobrym stanie techniczno-użytkowo-sanitarnym pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz bioodpady. 6) Wyposażenie wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości zamieszkałych, których właścicielem jest Gmina Lubraniec w urządzenia do selektywnego zbierania popiołu . 7) Utworzenie na terenie Gminy Lubraniec 33 punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych tak zwanych „gniazd” i wyposażenie ich w komplety nieuszkodzonych, w dobrym stanie techniczno-użytkowo-sanitarnym pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych. 8) Wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w pojemniki do: selektywnego zbierania czterech frakcji odpadów komunalnych (papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, pojemnik na bioodpady), pojemnik do gromadzenia igieł i strzykawek pochodzących z gospodarstw domowych, pojemnik na przeterminowane leki, pojemnik na magnetyczne i optyczne nośniki informacji, pojemnik na elementy usunięte ze zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, pojemnik na tekstylia i odzież. 9) Wyposażenie placówek oświatowych wskazanych przez Zamawiającego oraz Urząd Miejski w Lubrańcu w pojemniki na zbieranie zużytych baterii.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Menge: 5 000 Tonnen