2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia dla Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki w ramach realizacji projektu „Podniesienie jakości usług kulturalnych poprzez zakup wyposażenia dla Suwalskiego Ośrodka Kultury.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Dostawa wyposażenia dla Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki w ramach realizacji projektu „Podniesienie jakości usług kulturalnych poprzez zakup wyposażenia dla Suwalskiego Ośrodka Kultury (Miasto Suwałki) i Ośrodka Czytelnictwa i Kultury w Płocicznie-Osiedlu (Gmina Suwałki)”. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery zadania (części), tj.: 1) zadanie nr 1 (część 1) - Dostawa i montaż wyposażenia Kinotechniki obejmuje: a) komputer do obsługi multimediów – 1 komplet, b) projektor 4k wraz z optyką – 1 komplet, c) ekran elektrycznie zwijany – 1 szt., d) sterownik wraz z konwerterami – 1 komplet, e) montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie obsługi Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki – 1 usługa, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 1 (Część 1) stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia: Kinotechnika, 2) zadanie nr 2 (część 2) - Dostawa i montaż wyposażenia Oświetlenia scenicznego obejmuje: a) profesjonalny sterownik oświetleniowy – 1 komplet, b) oświetlenie teatralne led – 1 komplet, c) oświetlenie inteligentne/ ruchome głowy – 1 komplet, d) oświetlenie efektowe statyczne led – 1 komplet, e) wytwornica mgły – 1 szt., f) statyw oświetleniowy 6 szt., g) kabalarka – 2 szt., h) okablowanie – 1 komplet, i) montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie obsługi Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki – 1 usługa, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 2 (Część 2) stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia: Oświetlenie, 3) zadanie nr 3 (część 3) - Dostawa i montaż wyposażenia Elektroakustyki obejmuje: a) mikser audio – 1 komplet, b) mikrofony bezprzewodowe – 1 zestaw, c) mikrofony przewodowe – 21 szt., d) statywy mikrofonowe – 20 szt., e) dibox – 8 szt., f) kolumny nagłośnienia frontowego – 1 zestaw, g) głośniki monitorowe – 6 szt., h) laptop – 1 szt., i) tablet – 1 szt., j) pozostałe peryferia – 1 komplet, k) okablowanie – 1 komplet, l) montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie obsługi Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki – 1 usługa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 3 (Część 3) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia: Elektroakustyka. 4) zadanie nr 4 (część 4) - Dostawa i montaż Trybun składanych obejmuje: a) trybuny składane – 1 komplet na 107 miejsc, b) krzesła/ fotele – 45 szt., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 4 (Część 4) stanowi Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia: Trybuny składane. - zwane dalej sprzętem/wyposażeniem. 3. Określone w załącznikach Nr 1-3 do SWZ wymagania (minimalne parametry techniczno-użytkowe) dotyczące przedmiotu zamówienia są wymaganiami minimalnymi. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o lepszych parametrach, które wykonawca winien przedstawić na załączniku nr 5.1 do SWZ - Zadanie nr 1 (Część 1), załączniku nr 5.2 do SWZ - Zadanie nr 2 (Część 2) i załączniku nr 5.3 do SWZ - Zadanie nr 3 (Część 3) do SWZ i złożyć wraz z ofertą. 4. Określone w Załączniku Nr 4 do SWZ - Zadanie nr 4 (Część 4) wymagania (minimalne parametry techniczno-użytkowe) dotyczące przedmiotu zamówienia są wymaganiami minimalnymi. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o lepszych parametrach.
Interne Kennung: ZP.271.19.2025.KS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp – tj. JEDZ. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, JEDZ składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (AD) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie lub okoliczności wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t. j. Dz.U. z 2024 r. poz. 507); 7. Na wezwanie zamawiającego wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) lit. a i b, 2)6)7); §9 ust. 1 pkt 2,3 Rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia., o którym mowa w pkt 7 powyżej. 9. Jeżeli wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art.257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 11. Dla przedmiotowego zamówienia zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1) zamawiający zgodnie z art. 103 ust. 1 ustawy Pzp opisał przedmiot zamówienia za pomocą specyfikacji technicznych, minimalnych parametrów i funkcji. W związku z art. 106 ustawy Pzp zamawiający wymaga od wykonawcy przedstawienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy, spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. W związku z powyższym wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest wypełnić: a) załącznik nr 5.1 Zadanie nr 1 (Część 1): „Wykaz oferowanego wyposażenia”, b) załącznik nr 5.2 Zadanie nr 2 (Część 2): „Wykaz oferowanego wyposażenia”, c) załącznik nr 5.3 Zadanie nr 3 (Część 3): „Wykaz oferowanego wyposażenia”, 2) oficjalne karty katalogowe* do pozycji 1 z załącznika nr 5.1 dla Zadania nr 1 (Część 1): „Wykaz oferowanego wyposażenia”, 3) oficjalne karty katalogowe* do pozycji 1, 2, 5, 6 oraz 8 z załącznika nr 5.3 dla Zadania nr 3 (Część 3): „Wykaz oferowanego wyposażenia”. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków w formularzu ogłoszenia, wszystkie dodatkowe informacje znajdują się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 48620000 Betriebssysteme, 30213200 Tablettcomputer, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 32342420 Studiomischpult, 31527260 Beleuchtungssysteme, 34991000 Außenbetriebsbeleuchtung, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32342400 Akustische Geräte, 32342000 Lautsprecher, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 38652100 Vorführgeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39111000 Sitze, 44200000 Bauerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 (część 1) Dostawa i montaż wyposażenia Kinotechniki.
Beschreibung: Zadanie nr 1 (część 1) Dostawa i montaż wyposażenia Kinotechniki obejmuje: a) komputer do obsługi multimediów – 1 komplet, b) projektor 4k wraz z optyką – 1 komplet, c) ekran elektrycznie zwijany – 1 szt., d) sterownik wraz z konwerterami – 1 komplet, e) montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie obsługi Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki – 1 usługa, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 1 (Część 1) stanowi Załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia: Kinotechnika.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 (część 1)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30232000 Peripheriegeräte, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 48620000 Betriebssysteme, 30213200 Tablettcomputer, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 32342420 Studiomischpult, 38652120 Videoprojektoren, 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 (część 2) Dostawa i montaż wyposażenia Oświetlenia scenicznego.
Beschreibung: Zadanie nr 2 (część 2) Dostawa i montaż wyposażenia Oświetlenia scenicznego obejmuje: a) profesjonalny sterownik oświetleniowy – 1 komplet, b) oświetlenie teatralne led – 1 komplet, c) oświetlenie inteligentne/ ruchome głowy – 1 komplet, d) oświetlenie efektowe statyczne led – 1 komplet, e) wytwornica mgły – 1 szt., f) statyw oświetleniowy 6 szt., g) kabalarka – 2 szt., h) okablowanie – 1 komplet, i) montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie obsługi Ośrodka Czytelnictwa I Kultury Gminy Suwałki – 1 usługa, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 2 (Część 2) stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia: Oświetlenie.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 (część 2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34991000 Außenbetriebsbeleuchtung, 30213100 Tragbare Computer, 30232000 Peripheriegeräte, 30232000 Peripheriegeräte, 48620000 Betriebssysteme, 30231300 Bildschirme, 31527260 Beleuchtungssysteme, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 30237410 Computermäuse
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 (część 3) Dostawa i montaż wyposażenia Elektroakustyki.
Beschreibung: Zadanie nr 3 (część 3) Dostawa i montaż wyposażenia Elektroakustyki obejmuje: a) mikser audio – 1 komplet, b) mikrofony bezprzewodowe – 1 zestaw, c) mikrofony przewodowe – 21 szt., d) statywy mikrofonowe – 20 szt., e) dibox – 8 szt., f) kolumny nagłośnienia frontowego – 1 zestaw, g) głośniki monitorowe – 6 szt., h) laptop – 1 szt., i) tablet – 1 szt., j) pozostałe peryferia – 1 komplet, k) okablowanie – 1 komplet, l) montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie obsługi Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki – 1 usługa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 3 (Część 3) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia: Elektroakustyka.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 (część 3)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32342420 Studiomischpult, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32342400 Akustische Geräte, 32342000 Lautsprecher, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 30213100 Tragbare Computer, 30232000 Peripheriegeräte, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 48620000 Betriebssysteme, 30213200 Tablettcomputer, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 (część 4) Dostawa i montaż Trybun składanych.
Beschreibung: Zadanie nr 4 (część 4) Dostawa i montaż Trybun składanych obejmuje: a) trybuny składane – 1 komplet na 107 miejsc, b) krzesła/ fotele – 45 szt., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 4 (Część 4) stanowi Załącznik nr 4 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia: Trybuny składane.
Interne Kennung: Zadanie nr 4 (część 4)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 44200000 Bauerzeugnisse, 39111000 Sitze