2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění dopravní obslužnosti na území města Žďár nad Sázavou autobusovou dopravou – městská hromadná doprava
Beschreibung: Předmětem uzavírané smlouvy bude zajištění dopravní obslužnosti na území města Žďár nad Sázavou prostřednictvím autobusové dopravy (městské hromadné dopravy) na období 10 let, a to v souladu se zákonem č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, a nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1370/2007 o veřejných službách v přepravě cestujících po železnici a silnici a o zrušení nařízení Rady (EHS) č. 1191/69 a č. 1107/70. Objednatel předpokládá jízdní výkon v rozsahu 300 000 až 350 000 km ročně, přičemž roční hodnota služeb nepřesáhne 1 000 000 EUR. S ohledem na rozsah služeb bude smlouva s dopravcem uzavřena formou přímého zadání v souladu s čl. 5 odst. 4 nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1370/2007 a § 18 zákona č. 194/2010 Sb.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zajištění dopravní obslužnosti na území města Žďár nad Sázavou autobusovou dopravou – městská hromadná doprava