784720-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Rasenmäher – Robotmaaiers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRobotmaaiers
BeschreibungVanaf het nieuwe groeiseizoen dienen er opnieuw robotmaaiers te worden ingezet. De nieuwe opdrachtnemer dient uit te gaan van de huidige aansluitpunten voor de laadstations. Indien er extra voorzieningen nodig zijn dient dit in de prijs te worden meegenomen. Naast de installatie van het hele systeem is de opdrachtnemer ook verantwoordelijk voor het gehele onderhoud. De opdrachtgever wil hierbij ontzorgd worden maar wel de regie houden. De opdrachtgever is vrij om eenvoudige onderhouds- en/ of toezichttaken bij de vereniging neer te leggen, echter kan de verenigingen niet verplichten dit te doen. Voor alle functionele en technische details omtrent de gevraagde werkzaamheden wordt verwezen naar het bestek. Robotmaaiers voor de natuur grasvelden van sportparken in de gemeente Meierijstad. Voor de looptijd wordt aansluiting gevonden bij de technische levensduur van robotmaaiers, 6 jaar met optie tot verlenging van 2 maal 2 jaar.
Interne Kennung2025-5093
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16311000 Rasenmäher
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingsoptie van twee keer twee jaar.