784736-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – PN-45/25 Zakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń F5, HPE i Scalar
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPN-45/25 Zakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń F5, HPE i Scalar
Interne KennungPN-45/25 Zakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń F5, HPE i Scalar
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wskazuje na pilną realizację zamówienia na zakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń F5, HPE i Scalar i wynikającą z tego konieczność skrócenia terminu składania ofert. Zamawiający nie mógł przygotować wcześniej dokumentów do SWZ niezbędnych do wszczęcia procedury przetargowej z powodu braku możliwości oszacowania zakresu przedmiotu zamówienia - zakres przedmiotu obecnego postępowania był zależny od innych uruchomionych zakupów IT. Jednocześnie zmiany organizacyjne, wdrożone zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów, spowodowały relokację pracowników wraz z rotacją systemów teleinformatycznych, a także sprzętu teleinformatycznego do Ministerstwa Spraw Zagranicznych – odrębnej instytucji i budynków. Przedłużająca się procedura przetargowa (przy podstawowych terminach składania ofert) spowodowałaby wygaśnięcie kontaktów serwisowych, co przełożyłoby się na brak możliwości wprowadzania zmian w systemach teleinformatycznych, a to z kolei - na ich aktualność i bezpieczeństwo infrastruktury teleinformatycznej.
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp (tzw. procedura odwrócona) najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń HPE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń HPE, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zwanym dalej: OPZ), stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ (odpowiednio do części) oraz Projektowanymi postanowieniami umowy (zwanymi dalej: PPU), stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
LosLOT-0002
TitelZakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń F5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń F5, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zwanym dalej: OPZ), stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ (odpowiednio do części) oraz Projektowanymi postanowieniami umowy (zwanymi dalej: PPU), stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelZakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Scalar
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup odnowienia wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Scalar, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zwanym dalej: OPZ), stanowiącym załącznik nr 1c do SWZ (odpowiednio do części) oraz Projektowanymi postanowieniami umowy (zwanymi dalej: PPU), stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.