2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony osób, mienia i budynków na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w zakresie części Ochrona i monitoring kaskady zbiorników na rzece Nysa Kłodzka (Zbiornik Wodny Nysa wraz z 3 jazami w Nysie, Zbiornik Wodny Otmuchów, Zbiornik Wodny Kozielno wraz z EW Kozielno oraz Zbiornik Wodny Topola wraz z EW Topola)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ochrona mienia obiektów zbiorników wodnych: Otmuchów, Kozielno i Topola, Nysa oraz trzech jazów zlokalizowanych w km 63+696, 62+314, 61+256 rzeki Nysy Kłodzkiej w m. Nysa administrowanych przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 700694-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa ochrony osób, mienia i budynków na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w zakresie części Ochrona i monitoring kaskady zbiorników na rzece Nysa Kłodzka (Zbiornik Wodny Nysa wraz z 3 jazami w Nysie, Zbiornik Wodny Otmuchów, Zbiornik Wodny Kozielno wraz z EW Kozielno oraz Zbiornik Wodny Topola wraz z EW Topola)