784785-2025 - Ergebnis
Tschechien – Unterrichtssoftwarepaket – Zajištění licencí k produktům společnosti Microsoft (M365 Education A3) a souvisejících služeb pro organizace zřizované krajem v oblasti školství v letech 2026-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění licencí k produktům společnosti Microsoft (M365 Education A3) a souvisejících služeb pro organizace zřizované krajem v oblasti školství v letech 2026-2028
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění užívacích práv („licencí“) pro užití produktů společnosti Microsoft Corporation zahrnutých v rámci licenčního programu Microsoft Enrollment for Education Solutions tak, aby byly pokryty licenční potřeby na všech počítačích a dalších zařízeních nabyvatele předaných k hospodaření zřízených příspěvkovým organizacím, resp. vyjmenovaným právnickým osobám poskytujícím vzdělávání a školské služby, a to na tříleté období: 2026-2028. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung83/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si tímto v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu počtu uživatelů. Bližší podrobnosti jsou stanoveny v příloze č. 1 zadávací dokumentace.