2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wysokowydajnych komputerów stacjonarnych z systemem operacyjnym
Beschreibung: Komputer stacjonarny – urządzenie elektroniczne składające się z elementów takich jak: procesor, płyta główna, pamięć operacyjna, karta graficzna, inne karty rozszerzeń, pamięć masowa (dysk twardy), zasilacz, obudowa. Zamawiający przewiduje zakup 20 sztuk w ramach zamówienia gwarantowanego oraz 20 sztuk w ramach prawa opcji wysokowydajnych komputerów stacjonarnych. Zastosowanie: Wysokowydajne komputery stacjonarne będą wykorzystywane do prowadzenia zaawansowanych analiz na potrzeby informatyki śledczej i kryptografii.
Vorherige Bekanntmachung: 620415-2025
Interne Kennung: 55/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy w związku z art. 138 ust. 2 pkt. 1 ustawy (wszczęcie postępowania poprzedzone opublikowaniem wstępnego ogłoszenia informacyjnego nr 515753-2025, OJ S 149/2025 z dnia 06.08.2025 r.) oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ".
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wysokowydajnych komputerów stacjonarnych z systemem operacyjnym.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, polegającego na rozszerzeniu zamówienia w trakcie trwania umowy. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, polegającej na zwiększeniu zakresu podstawowego przedmiotu zamówienia o maksymalnie 20 szt. wysokowydajnych komputerów stacjonarnych z systemem operacyjnym. Zamawiający gwarantuje, że odbierze i zapłaci za podstawowy zakres przedmiotu zamówienia, tj. 20 szt. wysokowydajnych komputerów stacjonarnych z systemem operacyjnym. 11. W przypadku skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego, Wykonawca dokona zgodnie ze złożonym przez Zamawiającego zamówieniem, dostawy sprzętu takiego samego i za taką samą cenę brutto, jak zaoferował dla zakresu podstawowego zamówienia. Możliwość złożenia zamówienia do zakupu realizowanego w ramach opcji – do 6 miesięcy od daty podpisania Umowy. Dostawa zamówienia w ramach opcji – do 21 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku niepoinformowania Wykonawcy należy traktować, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji