2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Gebouwgebonden Werktuigbouwkundige Installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van preventief, inspectief en correctief onderhoud en technisch beheeractiviteiten t.a.v. de gebouwgebonden Werktuigbouwkundige installaties. 14 panden; 106.622m2 BVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd van contract kan na initiële contractduur worden verlengd.