See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce sídla SFDI II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr zhotovitele stavebních prací. Součástí plnění veřejné zakázky je rovněž provedení části specifikovaných projekčních činností spočívajících ve vypracování projektové dokumentace (navazující na Zadavatelem poskytnutou část dokumentace - dokumentaci k vydání společného povolení a také na Požadavky objednatele) a poskytnutí souvisejících činností, včetně inženýrských činností, potřebných zaměření, získání dokladů pro řádnou kolaudaci díla, zpracování dokumentace skutečného provedení díla, a dále zhotovení dokumentace díla a poskytnutí licencí. Veřejná zakázka je zadávána podle standardů FIDIC - Yellow Book.
Interne Kennung: CES 47-2022
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002