See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace na FVE vč. dodávky a instalace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky a montáž fotovoltaických panelů vč. souvisejících dodávek a služeb v rozsahu odpovídajícím projektu s názvem: „Nákup a rekonstrukce azylového domu Charity Ústí nad Labem“ (reg. č. CZ.31.6.0/0.0/0.0/24_108/0010801), dle energetického posudku a technické specifikace, které jsou součástí těchto zadávacích podmínek (dále jen „ZP“). Součástí plnění budou také: a) Dodávka a montáž pomocného instalačního materiálu a související kabeláže; b) Provedení funkčních (certifikovaných) měření, zkoušek a revizí instalovaného zařízení dle příslušných norem; c) Vypracování a předání technické dokumentace FVE; d) Nastavení instalovaného zařízení; e) Uvedení PV zdroje/FVE a bateriového úložiště do provozu vč. připojení k distribuční soustavě ČEZ; f) Zaškolení obsluhy zadavatele; g) Součinnost s třetími stranami (např. provozovatel distribuční soustavy, apod.) dle pokynů zadavatele; h) Sídlo autorizovaného servisního střediska v ČR; i) Zařízení musí být dlouhodobě opravitelná vč. dostupných servisních dílů.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1