2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Powiatu Kluczborskiego wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa- Cyberbezpieczny Powiat Kluczborski
Beschreibung: 1. Przedmiot obejmuje kompleksowe rozwiązanie: 1) Rozwiązania IT – system zabezpieczeń danych; 2) System redundancji danych w chmurze; 3) Zarządzalne urządzenia sieciowe: a) Switch typ I – 3 szt. b) Switch typ II – 4 szt. c) UTM – 1 szt. 4) Serwery fizyczne – 2 szt. 5) Serwerowe systemy operacyjne i oprogramowanie bezpieczeństwa - System operacyjny – 4 szt. oraz licencje dostępowe – 141 szt. 6) Zasilanie awaryjne – UPS 2 szt. 7) Inwentaryzacja, monitorowanie oraz zapewnienie bezpieczeństwa zasobom IT – system SIEM/SOAR.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48822000 Computerserver, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48822000 Computerserver, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration