785049-2023 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Okręgowego w Zielonej Górze wraz z terenami zewnętrznymi i Sądu Rejonowego we Wschowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Okręgowego w Zielonej Górze wraz z terenami zewnętrznymi i Sądu Rejonowego we Wschowie.
Beschreibung: Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Okręgowego w Zielonej Górze wraz z terenami zewnętrznymi i Sądu Rejonowego we Wschowie. Zamówienie obejmuje 3 części (zadania). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Interne Kennung: OGZP-226/P-2/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych Sądu Okręgowego w Zielonej Górze przy Pl. Słowiańskim 1,5,6,25 oraz na placu/ utwardzonego terenu przy Pl. Słowiańskim 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych Sądu Okręgowego w Zielonej Górze przy Pl. Słowiańskim 1,5,6,25 oraz na placu/ utwardzonego terenu przy Pl. Słowiańskim 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach
Interne Kennung: OGZP-226/P-2/2023-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Rejonowego we Wschowie Plac Kosynierów 1C, ul. T. Kościuszki 11/7.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Rejonowego we Wschowie Plac Kosynierów 1C, ul. T. Kościuszki 11/7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach
Interne Kennung: OGZP-226/P-2/2023-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Okręgowego w Zielonej Górze Plac Słowiański 1,5,6 i 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Okręgowego w Zielonej Górze Plac Słowiański 1,5,6 i 25. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach
Interne Kennung: OGZP-226/P-2/2023-1