2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur tijdelijke woonunits opvang vluchtelingen Oekraïne
Beschreibung: De AD is voornemens om voor de opvang van vluchtelingen uit Oekraïne, tijdelijke woonunits op de locatie lokaal bekend als ‘Overdal aan de Lebretweg 2 te Oosterbeek [51.987548, 5.844915] in te zetten door middel van ‘huur’. Het gaat hierbij om de opvang van 100 tot 120 vluchtelingen. Euro 7.500.000,-
Interne Kennung: 187194
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Huur tijdelijke woonunits opvang vluchtelingen Oekraïne inclusief bouw- en woningrijp maken terrein waarop de tijdelijke woonunits worden geplaatst en preventief onderhoud. Euro. 7.500.000,-
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het huren van meubilair is optioneel.
785051-2023 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 187194
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211000 Prefabgebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Het huren van meubilair is optioneel.