2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli wraz z montażem do budynku dydaktycznego Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli wraz z montażem, zwanych dalej „meblami”, do budynku dydaktycznego Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39130000-2 (meble biurowe), 39150000-8 (różne meble i wyposażenie), 39131000-9 (regały biurowe), 39121100-7 (biurka), 39132100-7 (szafy na akta). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Miejsce dostawy mebli: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 57, 80-309 Gdańsk. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na meble na okres co najmniej 12 miesięcy, przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji, z uwzględnieniem zapisów rozdziału XVII SWZ. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 6. Jeśli gdziekolwiek w SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia – załączniku nr 6 do SWZ, zostały wskazane normy, o których mowa w art. 101 ust. 1 - 3 Pzp, to należy rozumieć, iż wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne” i Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych, gwarantujących, iż oferowany przedmiot zamówienia spełnia normy nie gorsze od opisanych przez Zamawiającego w załączniku nr 6 do SWZ. Zamawiający uzna za równoważne takie normy, które będą sporządzone przez niezależny podmiot, które u podstaw oparte są na przejrzystości, dobrowolności, bezstronności, efektywności, wiarygodności, spójności oraz uzgadnianiu na poziomie krajowym i europejskim. Zastosowanie musi odpowiadać swoim rodzajem i zakresem, celom założonym w przywoływanych w SWZ normach. 7. Wykazanie równoważności, tj. spełnienie w równoważnym stopniu wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ, leży po stronie Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w swojej ofercie – załączniku nr 1a do SWZ - formularzu przedmiotowo-cenowy, jakie normy zostały zamienione i podać jakie w ich miejsce proponuje, podając ich opis i parametry. Zamawiający nie odrzuci oferty Wykonawcy, pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia (art. 101 ust. 5 Pzp).
Vorherige Bekanntmachung: 383474-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.82.2025.BR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39131000 Büroregale, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke
5. Los
Los: LOT-0001