2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer, onderhoud, calamiteiten (storingen) en aanschaf (van delen) van putkasten / marktkasten / zwerfkasten (elektronische installaties t.b.v. markt en evenementen), '25-'27 (en mogelijk '28-'30) [II]
Beschreibung: De gemeente is voornemens één Overeenkomst af te sluiten, voor de genoemde zaken uit deze opdracht voor diensten (en mogelijk levering). De looptijd is twee (2) jaar met de mogelijkheid deze twee (2) keer met anderhalf (1,5) jaar te verlengen. Verlenging is o.a. afhankelijk van de beoordeling van de Opdrachtgever omtrent de kwaliteit en tevredenheid over het geleverde werk. Hiervoor zijn dan ook evaluaties opgenomen in hoofdstuk 12 van het Programma van Eisen (hierna ook wel: PvE). Doelstelling is om de Overeenkomst 1 december 2025 te laten ingaan. De raming van de omvang van de totale overeenkomst is: € 430.000,-. Dit bedrag kent een bandbreedte* van 15% (dus: € 365.500 - € 494.500). Bovenop deze waarde biedt de Aw’12, art. 2.163b 10% marge voor leveringen en diensten *De bandbreedte is opgenomen omdat de aantallen in het prijzenblad d.m.v. verrekenbare eenheden kan toe/afnemen n.a.v. mutaties aan het netwerk. Denk hierbij aan kasten die kunnen vervallen of uitbreiding die benodigd is.
Interne Kennung: Djuma 5484206
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Iedere geïnteresseerde die voldoet aan de gestelde eisen, mag een inschrijving indienen en meedingen naar gunning van de opdracht. Inschrijvers dienen zich te realiseren dat hun aanbod éénmalig en definitief is en dat deze aanbestedingsprocedure géén ruimte biedt voor het voeren van onderhandelingsgesprekken.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31682100 Buchsenhalter, 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71621000 Technische Analysen oder Beratung, 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1