2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wokand na potrzeby sądów powszechnych apelacji gdańskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie elektronicznych wokand wraz z akcesoriami i zapewnieniem usług gwarancyjnych na rzecz jednostek sądownictwa obszaru apelacji gdańskiej. Zakres zamówienia obejmuje: wokandy z monitorem min. 19” – panel informacyjny szklany (z wbudowanym terminalem komputerowym w jednej obudowie) – 93 szt. (zakres podstawowy). Zakres zamówienia obejmuje asortyment podstawowy i asortyment objęty prawem opcji, której maksymalna wielkość nie może przekroczyć 100 % wartości wynagrodzenia brutto Wykonawcy, dotyczącego zakresu asortymentu podstawowego.
Vorherige Bekanntmachung: 589172-2025
Interne Kennung: I.261.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231100 Computerterminals
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie elektronicznych wokand wraz z akcesoriami i zapewnieniem usług gwarancyjnych na rzecz jednostek sądownictwa obszaru apelacji gdańskiej.
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach postępowania, dopuszcza się skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art.441 ust.1 ustawy Pzp. Zwiększenie zakresu zamówienia w ramach prawa opcji obejmuje przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust.1. Zakres (rodzaj) asortymentu objętego prawem opcji jest tożsamy z zakresem asortymentu podstawowego, natomiast ilość asortymentu objętego prawem opcji ograniczona jest do 100% wartości wynagrodzenia brutto Wykonawcy w odniesieniu do zakresu asortymentu podstawowego. Realizacja Umowy w zakresie asortymentu objętego prawem opcji uzależniona jest od wzrostu zapotrzebowania Zamawiającego lub jednostek sądownictwa. Prawo do żądania realizacji zakresu asortymentu objętego prawem opcji (prawo opcji) jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w części lub w pełnym zakresie, Wykonawca jest zobowiązany do realizacji Umowy w zakresie, w jakim Zamawiający z prawa opcji skorzysta. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga dokonania zmian Umowy.