See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej i komórkowej dla Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej i komórkowej dla Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część 1 – Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej w zakresie połączeń strefowych, międzystrefowych, międzynarodowych oraz do sieci komórkowych, usług faksowych, połączeń modemowych oraz dzierżawa systemów PABX we wskazanych lokalizacjach oraz innych niezbędnych urządzeń zapewniających właściwą realizację usług na rzecz Zamawiającego. W ramach przedmiotu zamówienia usługi telekomunikacyjne będą świadczone we wszystkich lokalizacjach Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ). 2) W ramach wykonywania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do zachowania i przejęcia dotychczasowych numerów abonenckich. Koszty związane z przeniesieniem numerów do własnej sieci poniesie Wykonawca. Wykaz obecnych operatorów telekomunikacyjnych świadczących usługi telefonii stacjonarnej wraz z rodzajem łączy i numeracją identyfikującą te łącza zawiera załącznik nr 2 do opisu przedmiotu zamówienia. Wykonawca odpowiada za sprawne przejęcie wszystkich numerów, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wykonania tego procesu oraz uzyskanie niezbędnych pozwoleń. Uruchomienie numeracji w sieci Wykonawcy musi nastąpić w pierwszym dniu po zakończeniu okresu obowiązywania umowy u dotychczasowego operatora. 3) Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia i załącznikach do niego załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. Część 2 – Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii komórkowej 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych opartych o sieć operatora telefonii ruchomej dla jednostek Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, na którą składać się będzie m.in.: świadczenie usługi łączności głosowej, świadczenie usługi dostępu do Internetu w technologii GSM, UMTS i LTE z obustronną transmisją danych, dostawa aktywnych kart SIM skonfigurowanych do pracy w sieci Wykonawcy. 2) Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 574514-2025
Vorherige Bekanntmachung: 646160-2025
Interne Kennung: 0201-ILZ.260.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej w zakresie połączeń strefowych, międzystrefowych, międzynarodowych oraz do sieci komórkowych, usług faksowych, połączeń modemowych oraz dzierżawa systemów PABX we wskazanych lokalizacjach oraz innych niezbędnych urządzeń zapewniających właściwą realizację usług na rzecz Zamawiającego. W ramach przedmiotu zamówienia usługi telekomunikacyjne będą świadczone we wszystkich lokalizacjach Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ). 2) W ramach wykonywania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do zachowania i przejęcia dotychczasowych numerów abonenckich. Koszty związane z przeniesieniem numerów do własnej sieci poniesie Wykonawca. Wykaz obecnych operatorów telekomunikacyjnych świadczących usługi telefonii stacjonarnej wraz z rodzajem łączy i numeracją identyfikującą te łącza zawiera załącznik nr 2 do opisu przedmiotu zamówienia. Wykonawca odpowiada za sprawne przejęcie wszystkich numerów, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wykonania tego procesu oraz uzyskanie niezbędnych pozwoleń. Uruchomienie numeracji w sieci Wykonawcy musi nastąpić w pierwszym dniu po zakończeniu okresu obowiązywania umowy u dotychczasowego operatora. 3) Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia i załącznikach do niego oraz w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii komórkowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych opartych o sieć operatora telefonii ruchomej dla jednostek Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, na którą składać się będzie m.in.: świadczenie usługi łączności głosowej, świadczenie usługi dostępu do Internetu w technologii GSM, UMTS i LTE z obustronną transmisją danych, dostawa aktywnych kart SIM skonfigurowanych do pracy w sieci Wykonawcy. 1. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach realizacji umowy, Zamawiający, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji. 2. Opcja będzie realizowana na tych samych warunkach jak zamówienie podstawowe i obejmować będzie: dostawę do 100 sztuk aktywacji głosowych obejmujących bezpłatne połączenia SMS, MMS do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych wraz z dostępem do transmisji danych (min. 30 GB w czasie jednego okresu rozliczeniowego) zwane dalej abonamentem G1.1, dostawę do 30 sztuk aktywacji głosowych obejmujących bezpłatne połączenia SMS, MMS do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych wraz z dostępem do transmisji danych (min. 60 GB w czasie jednego okresu rozliczeniowego) zwane dalej abonamentem G1.2, zwiększenie przesyłu danych do abonamentów G.1.1 i G.1.2 o 30 GB w ilości do 20 szt. zwane abonamentem G2, dostawię do 50 sztuk usługi transmisji danych (bez modemu) z limitem transmisji danych min. 60 GB, w czasie jednego okresu rozliczeniowego, zwane dalej abonamentem M1, zwiększenie przesyłu danych o 60 GB w ilości do 30 szt. do abonamentu M1, zwane abonamentem M2, przydzielenie stałego adresu IP dla 1 numeru w abonamencie M1. 3. Zlecenia w zakresie opcji będą przekazywane Wykonawcy w formie pisemnej. Termin i zakres realizacji zlecenia, zostanie każdorazowo ustalony przez upoważnione osoby. 4. Zlecenie uruchomienia usług w ramach opcji, Zamawiający może zlecić w każdym czasie w okresie obowiązywania umowy, w przypadku powstania u Zamawiającego dodatkowych potrzeb związanych z usługami telekomunikacyjnymi (mobilna telefonia komórkowa oraz mobilny internet) jednak nie później niż na dwa miesiące przed końcem umowy. 5. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku, gdy nie skorzysta z opcji. 6. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.