2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie kompleksowej obsługi kotłowni gazowych na terenie miasta Poznania - zasobu nieruchomości będącego we władaniu Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o., budynki mieszkalne.
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie kompleksowej obsługi kotłowni gazowych na terenie miasta Poznania - zasobu nieruchomości będącego we władaniu Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o., budynki mieszkalne. Obsługa kotłowni gazowych w budynkach mieszkalnych położonych w Poznaniu zapewniającej bezpieczną i ekonomiczną pracę kotłowni oraz ciągłość ogrzewania zasilanych przez kotłownię obiektów
Interne Kennung: ZP.200.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: budynki mieszkalne
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie kompleksowej obsługi kotłowni gazowych na terenie miasta Poznania - zasobu nieruchomości będącego we władaniu Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o., budynki mieszkalne.