2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup RTG - ramię C oraz przyłóżkowego aparatu RTG na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Beschreibung: Zakup RTG - ramię C oraz przyłóżkowego aparatu RTG na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Interne Kennung: SZW/DZP/163/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 19 listopada 2025 Szpital Wojewódzki w Poznaniu otrzymał informację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu o możliwości otrzymania dofinasowania w zakresie zakupu specjalistycznej aparatury i sprzętu medycznego przeznaczonego do realizacji zadań obronnych w warunkach kryzysu lub konfliktu zbrojnego. Termin na dostawy realizowane w ramach tego projektu upływa 15 grudnia 2025 roku. W związku z krótkim terminem, zachodzi konieczność skrócenia procedur przetargowych do okresów minimalnych. Przeprowadzenie procedury w trybie unijnym, 35 dniowym, uniemożliwia realizację tego projektu. Tylko skrócony czas ogłoszenia daje możliwość realizacji w terminie narzuconym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego na realizację tego projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RTG z ramieniem C
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia zakup RTG z ramieniem C- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ/załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo-cenowym/OPZ na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: RTG mobilne przyłóżkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup RTG mobilne przyłóżkowe - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ/załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo-cenowym/OPZ na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2