7852-2026 - Wettbewerb
Polen – Bereitstellung von Software – Zakup, rozbudowa, wdrożenie systemów informatycznych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, rozbudowa, wdrożenie systemów informatycznych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
BeschreibungZakup, rozbudowa, wdrożenie systemów informatycznych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
Vorherige Bekanntmachung555659-2025
Interne KennungZP1-41/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający opublikował Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert OJ S 187/2025 30/09/2025. Dodatkowo ze względu na bardzo krótki termin realizacji projektu dofinansowanego z KPO zachodzi potrzeba jak najszybszej realizacji zamowienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1)zakup i wdrożenie modułów systemu informacji szpitalnej (HIS); 2)dostawa systemu archiwizacji i komunikacji obrazów (PACS); 3)rozszerzenie elektronicznej dokumentacji medycznej o nowe dokumenty (EDM); 4)zakup i wdrożenie modułów systemu finansowo-kadrowego (ERP); 5)obsługa serwisowa i nadzór autorski na okres 36 miesięcy; 6)rozbudowa i utrzymanie laboratoryjnego systemu informacyjnego (LIS); 7)dostawa wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej; 8)zakup i wdrożenie rozwiązania integracyjnego Platformy Usług Inteligentnych (PUI). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48820000 Server
Optionen
Beschreibung der OptionenNa podstawie art. 441 ustawy, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zakresem podstawowym zamówienia objęta jest pełna realizacja usług i dostaw określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rozszerzenia przedmiotu zamówienia o wdrożenia: 1) modułu Stacji dializ; 2) systemu do zarządzania bazami danych; 3) kwalifikowanej pieczęci elektronicznej. Cena usług objętych opcją wynika ze złożonej przez Wykonawcę oferty . Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie następowało w drodze jednostronnego oświadczenia woli Zamawiającego, złożonego w formie pisemnej, w terminie obowiązywania umowy. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi obowiązku Zamawiającego, a jedynie uprawnienie. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji świadczenia opcjonalnego na warunkach określonych w umowie, w przypadku złożenia przez Zamawiającego stosownego oświadczenia o uruchomieniu opcji.