2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwantitatief testen van communicatiemiddelen
Beschreibung: De Dienst Publiek en Communicatie (DPC) is een agentschap van het ministerie van Algemene Zaken en ondersteunt ministeries en publieke dienstverleners van de Rijksoverheid in de communicatie met publiek en professionals. DPC staat voor overheidscommunicatie die verbindt en begint bij wat mensen beweegt. Binnen het brede palet aan communicatieonderzoek neemt het kwantitatief testen van communicatiemiddelen een belangrijke plek in. Het kan hierbij gaan om onder andere campagne-uitingen, kernboodschappen en brieven. In deze raamovereenkomst gaat het specifiek om kwantitatief communicatieonderzoek waarbij communicatiemiddelen worden getest. Dergelijk onderzoek geeft inzicht in de communicatieve waarde en verwachte effectiviteit van communicatiemiddelen en kernboodschappen. Het onderwerp van de aanbesteding betreft een Overeenkomst voor opdrachten voor het uitvoeren van onderzoeken waarvan het doel is het kwantitatief testen van communicatiemiddelen. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 450.000 -- exclusief btw per jaar, derhalve € 1.800.000-- exclusief btw over een looptijd van vier jaar.
Interne Kennung: 201865001.023.008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste Inschrijver en daarmee een raamovereenkomst te sluiten op het gebied van dienstverlening.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung, 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen het brede palet aan communicatieonderzoek neemt het kwantitatief testen van communicatiemiddelen een belangrijke plek in. Het kan hierbij gaan om onder andere campagne-uitingen, kernboodschappen en brieven. In deze raamovereenkomst gaat het specifiek om kwantitatief communicatieonderzoek waarbij communicatiemiddelen worden getest. Dergelijk onderzoek geeft inzicht in de communicatieve waarde en verwachte effectiviteit van communicatiemiddelen en kernboodschappen. Het onderwerp van de aanbesteding betreft een Overeenkomst voor opdrachten voor het uitvoeren van onderzoeken waarvan het doel is het kwantitatief testen van communicatiemiddelen. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 450.000 -- exclusief btw per jaar, derhalve € 1.800.000-- exclusief btw over een looptijd van vier jaar.
Interne Kennung: 1