2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Linia na rok 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Linia na rok 2026, zgodnie z Ustawą o odpadach i Ustawą o utrzymaniu o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, tj.: 1) przetwarzanie odpadów komunalnych w instalacji do przetwarzania odpadów, 2) tymczasowe magazynowanie odpadów komunalnych. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ. 3. Usługa obejmuje: 1) Zagospodarowanie zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych, zgromadzonych w workach lub pojemnikach wystawionych przez mieszkańców nieruchomości zamieszkałych przed wjazdem na posesję; 2) Zagospodarowanie odpadów z obiektów użyteczności publicznej: - Urząd Gminy w Lini, - wszystkie szkoły znajdujące się na terenie Gminy Linia, - budynki będące własnością Gminy Linia, - place i przystanki PKS na terenie Gminy Linia, - place gminne i kosze uliczne, - świetlice gminne, - jednostki OSP na terenie Gminy Linia, tj. OSP Linia, OSP Strzepcz, OSP Lewino oraz OSP Kętrzyno, - cmentarz komunalny w Smażynie, - zagospodarowanie odpadów z terenów położonych bezpośrednio nad jeziorami w miejscowościach: Strzepcz, Potęgowo, Zakrzewo, Lewino, Miłoszewo. 3) Zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tłuczewie. 4. Ilości przekazanych do zagospodarowania odpadów komunalnych 1) Wykonawca zobligowany jest do zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych w następujących ilościach: a) Opakowania z papieru i tektury – w każdej ilości, b) Zmieszane odpady opakowaniowe – w każdej ilości, c) Opakowania ze szkła – w każdej ilości, d) Odpady kuchenne ulegające biodegradacji – w każdej ilości, e) Popiół – w każdej ilości,* f) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – w każdej ilości, g) Pozostałe odpady komunalne zbierane w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – w każdej ilości.
Interne Kennung: ZP 271.21.2025.AOR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, a składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001