See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace ICT pro zvýšení úrovně kybernetické bezpečnosti Nemocnice Dačice, a.s.
Beschreibung: Veřejnou zakázku tvoří tyto tři části: Část 1) - Pořízení technologií pro serverovny Předmětem této části veřejné zakázky je komplexní dodávka, odborná implementace a následné uvedení do plného provozu uceleného technologického řešení rozšíření a doplnění stávající infrastruktury datového centra, a to jak v rovině fyzické, tak technologické. Konkrétně se jedná o instalaci a integraci prvků fyzické infrastruktury, moderního systému klimatizace, záložního zdroje elektrické energie, kamerového systému pro účely monitoringu a zabezpečení, požárně-bezpečnostních systémů a vybudování optického propojení s vyhrazenou záložní serverovnou, které zajistí vysokou dostupnost a kontinuitu provozu. Část 2) – Pořízení síťových technologií Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu uceleného řešení pro zvýšení bezpečnosti přístupu do sítě LAN a modernizaci páteřní a přístupové síťové infrastruktury. Součástí je výměna aktivních prvků v přístupové i páteřní vrstvě, nasazení systému pro řízení přístupu do sítě (NAC) s podporou IEEE 802.1X a dodávka centrální správy přepínačů formou cloudového managementu. V rámci přístupové vrstvy budou nasazeny nové přepínače (2 ks páteřní přepínače a 7ks přístupových přepínačů), které zajistí bezpečné připojení koncových zařízení s využitím autentizace a autorizace na bázi IEEE 802.1X. Část 3) – Dodání a implementace bezpečnostního a monitorovacího software Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu výkonných serverů pro zvýšení dostupnosti systémů, posílení výpočetního výkonu provozu dodáním dvou výkonných rackových serverů a enterprise diskového pole typu All Flash. Cílem je rozšíření výpočetní a úložné kapacity nemocniční infrastruktury s důrazem na vysoký výkon, redundanci, škálovatelnost, pokročilé funkce správy a zabezpečení, včetně podpory virtualizace, vysoké dostupnosti a datových služeb. Dále pak dodávka, implementace a uvedení do provozu uceleného řešení pro zabezpečení perimetru organizace, správu bezpečnostních politik a detekci kybernetických hrozeb. Součástí je nasazení firewallového clusteru s vysokou dostupností, centrálního systému pro správu bezpečnostních událostí a zaškolení odpovědného personálu. V poslední řadě pak dodávka a instalace systému pro centrální sběr logů a dodávka a instalace hardwarového a softwarového vybavení, které tvoří ucelené řešení pro dlouhodobé a detailní sledování a vyhodnocování síťového provozu s využitím datových toků (NetFlow, IPFIX, sFlow apod.).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32420000 Netzausrüstung, 51314000 Installation von Videogeräten, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 35125300 Sicherheitskameras, 45314310 Verlegen von Kabeln, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 51314000 Installation von Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1) - Pořízení technologií pro serverovny
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je komplexní dodávka, odborná implementace a následné uvedení do plného provozu uceleného technologického řešení rozšíření a doplnění stávající infrastruktury datového centra, a to jak v rovině fyzické, tak technologické. Konkrétně se jedná o instalaci a integraci prvků fyzické infrastruktury, moderního systému klimatizace, záložního zdroje elektrické energie, kamerového systému pro účely monitoringu a zabezpečení, požárně-bezpečnostních systémů a vybudování optického propojení s vyhrazenou záložní serverovnou, které zajistí vysokou dostupnost a kontinuitu provozu.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: Část 3) – Dodání a implementace bezpečnostního a monitorovacího software
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu výkonných serverů pro zvýšení dostupnosti systémů, posílení výpočetního výkonu provozu dodáním dvou výkonných rackových serverů a enterprise diskového pole typu All Flash. Cílem je rozšíření výpočetní a úložné kapacity nemocniční infrastruktury s důrazem na vysoký výkon, redundanci, škálovatelnost, pokročilé funkce správy a zabezpečení, včetně podpory virtualizace, vysoké dostupnosti a datových služeb. Dále pak dodávka, implementace a uvedení do provozu uceleného řešení pro zabezpečení perimetru organizace, správu bezpečnostních politik a detekci kybernetických hrozeb. Součástí je nasazení firewallového clusteru s vysokou dostupností, centrálního systému pro správu bezpečnostních událostí a zaškolení odpovědného personálu. V poslední řadě pak dodávka a instalace systému pro centrální sběr logů a dodávka a instalace hardwarového a softwarového vybavení, které tvoří ucelené řešení pro dlouhodobé a detailní sledování a vyhodnocování síťového provozu s využitím datových toků (NetFlow, IPFIX, sFlow apod.).
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Část 2) – Pořízení síťových technologií
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu uceleného řešení pro zvýšení bezpečnosti přístupu do sítě LAN a modernizaci páteřní a přístupové síťové infrastruktury. Součástí je výměna aktivních prvků v přístupové i páteřní vrstvě, nasazení systému pro řízení přístupu do sítě (NAC) s podporou IEEE 802.1X a dodávka centrální správy přepínačů formou cloudového managementu. V rámci přístupové vrstvy budou nasazeny nové přepínače (2 ks páteřní přepínače a 7ks přístupových přepínačů), které zajistí bezpečné připojení koncových zařízení s využitím autentizace a autorizace na bázi IEEE 802.1X.
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software