2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost IPVZ – IT technologie II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace IT infrastruktury, zahrnující síťovou infrastrukturu (rekonstrukce LAN, DC LAN, zavedení nových aktivních prvků a modernizace Wi-Fi sítí včetně jejich zabezpečení), DC infrastrukturu (pořízení nových fyzických serverů umožňujících škálovatelnost a podporu moderních virtualizačních platforem, zavedení virtualizační platformy, implementace centrálního diskového úložiště s vysokou kapacitou a zálohovacím systémem pro ochranu před útoky a selháním hardwaru), infrastrukturní služby (zajištění DNS, DHCP, NTP, implementace centralizovaných nástrojů pro monitoring a správu) a bezpečnostní infrastrukturu (nasazení moderních firewallových řešení, autentizačních mechanismů 802.1x, zabezpečeného vzdáleného přístupu přes VPN, systému pro správu logů a incidentů a vícefaktorové autentizace).
Interne Kennung: VZ Kyberbezpečnost II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30211300 Computerplattformen, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48800000 Informationssysteme und Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72910000 Computer-Backup-Dienste
5. Los
Los: LOT-0001