78535-2026 - Ergebnis
Polen – Event-Organisation – Usługi przygotowania i realizacji wydarzeń stacjonarnych związanych z procesem wsparcia wdrażania Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), które mogą być organizowane na terenie całej Polski.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi przygotowania i realizacji wydarzeń stacjonarnych związanych z procesem wsparcia wdrażania Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), które mogą być organizowane na terenie całej Polski.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi przygotowania i realizacji wydarzeń stacjonarnych (w szczególności: spotkań, szkoleń, wizyt studyjnych) związanych z procesem wsparcia wdrażania Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), które mogą być organizowane na terenie całej Polski. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. Po zawarciu umowy (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowią Załącznik nr 2 do SWZ) stanowił on będzie załącznik do umowy. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy. 8. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 9. Zadanie będzie realizowane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy lub do wyczerpania kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia (w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej) wymienionej w § 3 ust. 1 PPU. Termin realizacji zamówienia może ulec zmianie na zasadach określonych w umowie.
Vorherige Bekanntmachung552422-2025
Interne KennungBDG-V.2611.24.2025.MP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi przygotowania i realizacji wydarzeń stacjonarnych związanych z procesem wsparcia wdrażania Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), które mogą być organizowane na terenie całej Polski
BeschreibungUsługi przygotowania i realizacji wydarzeń stacjonarnych związanych z procesem wsparcia wdrażania Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), które mogą być organizowane na terenie całej Polski