2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych znajdujących się na terenie Gminy Miejskiej Chojnów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu oraz transporcie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz zbieranych selektywnie: a) papier i tektura, b) szkło, c) tworzywa sztuczne, metale oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, d) bioodpady, e) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, f) przeterminowane leki. od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych znajdujących się na terenie miasta Chojnowa z zastrzeżeniem ust. 4.1 lit. f do instalacji znajdującej się pod adresem 59-220 Legnica, ul. Rzeszotarska 1. 4.2 Odbiór przeterminowanych leków o których mowa w ust. 4.1 lit. f odbywać się będzie z miejsc wskazanych przez Zamawiającego. 4.3 Odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów zebranych przez pracowników Chojnowskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej z koszy ulicznych. 4.4 Opracowanie stałych harmonogramów odbioru odpadów komunalnych. 4.5 Prowadzenie dokumentacji związanej z przedmiotem zamówienia zgodnie z umową oraz przepisami obowiązującego prawa.
Vorherige Bekanntmachung: 555758-2025
Interne Kennung: RG.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastosuje procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tzw. „procedurę odwróconą”) tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności o których mowa w: 1) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie 2)art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2024 r., poz. 507).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001