785412-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Přeložka kmenové stoky "B", včetně shybky, P7-8
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřeložka kmenové stoky "B", včetně shybky, P7-8
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr zpracovatele projektové dokumentace a poskytovatele inženýrských činností nutných pro realizaci stavebních prací na realizaci Přeložky kmenové stoky "B", včetně shybky, P7-8. Předmětem veřejné zakázky je konkrétně poskytnutí následujících služeb a činností: a) zabezpečení vstupních podkladů; b) zajištění vyjádření správců inženýrských sítí; c) vyhotovení plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci; d) zpracování dopravně inženýrských opatření; e) vyhotovení dokumentace pro povolení záměru; f) vyhotovení dokumentace pro provádění stavebních prací g) vyhotovení dokumentace pro výběr zhotovitele a soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr; h) provedení veškerých inženýrských činností nezbytných při vyhotovení projektové dokumentace a souvisejících činností, vč. získání povolení záměru v právní moci. Více viz ZD.
Interne KennungPřeložka kmenové stoky "B", včetně shybky, P7-8
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001