2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zasobów w celu uzupełnienia infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Zakup zasobów w celu uzupełnienia infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej”. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę fabrycznie nowych: koparko – ładowarki (część nr 1 zamówienia), ciągnika rolniczego (część nr 2 zamówienia) oraz agregatów prądotwórczych (część nr 3 zamówienia), spełniających parametry techniczne i wyposażenie, określone w załączniku nr 5 do SWZ. Sprzęt musi być kompletny, wolny od wad fizycznych (m.in. konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych, technicznych) oraz prawnych.
Interne Kennung: IZP IV.271.ZP 22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 zamówienia: Zakup i dostawa koparko-ładowarki na potrzeby realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę fabrycznie nowej: koparko – ładowarki (część nr 1 zamówienia) spełniającej parametry techniczne i wyposażenie, określone w załączniku nr 5 do SWZ. Sprzęt musi być kompletny, wolny od wad fizycznych (m.in. konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych, technicznych) oraz prawnych.
Interne Kennung: IZP IV.271.ZP 22.2025 część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 zamówienia: Zakup i dostawa ciągnika rolniczego na potrzeby realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę fabrycznie nowego ciągnika rolniczego (część nr 2 zamówienia), spełniającego parametry techniczne i wyposażenie, określone w załączniku nr 5 do SWZ. Sprzęt musi być kompletny, wolny od wad fizycznych (m.in. konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych, technicznych) oraz prawnych.
Interne Kennung: IZP IV.271.ZP 22.2025 część 2
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 zamówienia: Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych (część nr 3 zamówienia), spełniających parametry techniczne i wyposażenie, określone w załączniku nr 5 do SWZ. Sprzęt musi być kompletny, wolny od wad fizycznych (m.in. konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych, technicznych) oraz prawnych.
Interne Kennung: IZP IV.271.ZP 22.2025 część 3
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen