2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdílená kola pro město Jičín 2026- 2029
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služby sdílených kol pro město Jičín pro období od 1. 3. 2026 do 31. 12. 2029. Zadavatel požaduje poskytnout ke sdílení 60 mechanických jízdních kol umístěných na 23 stanovištích na území města Jičín, poskytnutí mobilní aplikace ke službě uživatelům zdarma a následné poskytnutí dat o využití projektu sdílených dat min. 1 x ročně. Všechna dodávaná kola musí být ve 100 % technickém a provozním stavu po celou dobu jejich užívání. Dodavatel je povinen zajistit, aby všechna kola byla plně funkční a aby splňovala veškeré technické a bezpečnostní požadavky stanovené touto zadávací dokumentací a příslušnými právními předpisy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sdílená kola pro město Jičín 2026 - 2029
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služby sdílených kol pro město Jičín pro období od 1. 3. 2026 do 31. 12. 2029. Zadavatel požaduje poskytnout ke sdílení 60 mechanických jízdních kol umístěných na 23 stanovištích na území města Jičín, poskytnutí mobilní aplikace ke službě uživatelům zdarma a následné poskytnutí dat o využití projektu sdílených dat min. 1 x ročně. Všechna dodávaná kola musí být ve 100 % technickém a provozním stavu po celou dobu jejich užívání. Dodavatel je povinen zajistit, aby všechna kola byla plně funkční a aby splňovala veškeré technické a bezpečnostní požadavky stanovené touto zadávací dokumentací a příslušnými právními předpisy
Interne Kennung: VZ 17/25