785718-2025 - Wettbewerb
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Aminokwas L-lizyna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAminokwas L-lizyna
BeschreibungAminokwas L-lizyna. Zamawiający zamawia 1000 kg (worki 25 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. L-lizyna - postać proszek lub granulki - czystość min. 98 % - zawartość lizyny min. 78% - jakość paszowa - nie zawiera PCB i dioksyn - okres trwałości 2 lata od daty produkcji Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatur
Interne Kennung274/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungAminokwas L-lizyna. Zamawiający zamawia 1000 kg (worki 25 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. L-lizyna - postać proszek lub granulki - czystość min. 98 % - zawartość lizyny min. 78% - jakość paszowa - nie zawiera PCB i dioksyn - okres trwałości 2 lata od daty produkcji Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.